OTA YHTEYTTÄ

YHTEYSTIEDOT

Jukka Stam
Business Developer
jukka.stam@ohutlevyasennus.fi
p. 0400 823 389

Mikko Jokinen
Toimitusjohtaja
mikko.jokinen@ohutlevyasennus.fi
p. 0400 684 277

Petteri Kivilä
Projektipäällikkö
petteri.kivila@ohutlevyasennus.fi
p. 0400 951 500

Sauli Malmilehto
Projektipäällikkö
sauli.malmilehto@ohutlevyasennus.fi
p. 040 482 1218

Jasse Santavuori
Työnjohtaja
jasse.santavuori@ohutlevyasennus.fi
p. 044 493 5615

Esa Reunanen
Projektipäällikkö
esa.reunanen@ohutlevyasennus.fi
p. 044 700 1336

Ilari Puisto
Työnjohtaja
ilari.puisto@ohutlevyasennus.fi
p. 044 901 2457

Kalle Ekblom
Projektipäällikkö
kalle.ekblom@ohutlevyasennus.fi
p. 0400 528 093

Osoite

Luumäentie 9
21420 Lieto

Aukiolot

Ma – Pe
8:00 – 16:00

Laskutustiedot

Jätä meille yhteydenottopyyntö

You are currently viewing a placeholder content from Default. To access the actual content, click the button below. Please note that doing so will share data with third-party providers.

More Information